گلاب
خانه / نهال گل / معتبرترین عرضه کننده نهال گل سرخ در کشور

معتبرترین عرضه کننده نهال گل سرخ در کشور

عرضه نهال گل سرخ توسط معتبرترین عرضه کننده ها در بازار سراسر کشور به طور گسترده ای در حال انجام است به همین دلیل امکان خرید برای کلیه ی متقاضیان به راحتی و با قیمتی مناسب امکان پذیر است.

نهال گل سرخ

فروش نهال گل سرخ تزئینی

فروش نهال گل سرخ در نمونه های تزئینی در سال های اخیر به طور چشم گیری در حال انجام است به همین دلیل پرورش دهنده های این نمونه نهال آن ها را در حجم های بالایی تولید نموده و روانه بازار می کنند. نهال گل سرخ تزئینی علاوه بر خرید برای تزئین حیاط منازل برای رستوران ها و کافی شاپ های سنتی دارای محیط باز و همچنین باغ های برگزار کننده ی کلیه ی جشن ها و مراسم توسط گلخانه ها نیز خریداری می شوند. زیرا گل رز تزئینی درصد فروش بالایی در گل فروشی ها داشته و همچنین در سایر کشور ها نیز خریدارانی دارد. از نمونه های گل رز تزئینی می توان به رز سرخ، آبی، صورتی و… اشاره نمود.

خرید نهال گل سرخ بدون خار

نهال گل سرخ بدون خار به دلیل داشتن ویژگی های مطرح شده در ادامه خرید زیادی داشته به همین دلیل بیشترین حجم از پرورش نهال را به خود اختصاص داده است.

 • نهال های گل رز بدون خار در شرایط محیطی مختلف مقاوم بوده و رشد می کنند.
 • نهال های بدون خار برای رشد کردن و ثمره دادن نیاز به مصرف میزان کمی آب دارد.
 • گل سرخ به دست آمده از نهال های بدون خار پس از تبدیل شدن به بوته عطر و بویی بی نظیری داشته و از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار است.
نهال گل سرخ

قیمت نهال گل در سال ۱۴۰۰

برای دریافت لیست قیمت انواع نهال گل در سال ۱۴۰۰ می توان با مراکز اصلی که در زمینه فروش این نمونه نهال ها و یا پرورش آن ها فعالیت می کنند، تماس گرفت.

گفتنی است که قیمت نهال گل در نمونه های رز آبی و قرمز، رونده، تزئینی و نسترن متفاوت بوده و هر یک از آن ها در یک دوره قیمتی ثابت در سراسر کشور داشته و پس از آن تغییر می کند.

قیمت گذاری برای انواع نمونه های نهال گل در هر دوره با توجه به میزان عرضه و تقاضای محصول در هر دوره متفاوت می باشد.

به طور کلی انواع نمونه های نهال گل در سال ۱۴۰۰ قیمت بالاتری به خود اختصاص داده اند. برای تهیه ی نهال گل با قیمت بسیار مناسب می توان نهال های مورد نیاز خود را به صورت عمده سفارش داد.   

با توجه با افزایش قیمت نهال گل محمدی باز هم نهال گل رز طرفداران زیادی داشته و فروش آن به طور گسترده ای انجام می شود زیرا با توجه به طرح توجیهی که برای نهال گل رز ارائه شده می توان فهمید کاشت آن در گلخانه و… سود آور می باشد.

فروش عمده نهال گل سرخ مرغوب

نهال گل سرخ مرغوب علاوه بر ایران در بازار سایر کشور ها نیز به صورت عمده به فروش می رسند. عمده فروشی نهال مرغوب موجب می شود که متقاضیان بتوانند آن را با قیمت مناسبی خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند.

نهال گل سرخ برای انتقال در بازار در بسته بندی های مناسب قرار گرفته و سپس از واحد پرورش دهنده به طور مستقیم برای متقاضی ارسال می شود در این صورت همزمان با جلوگیری از وارد شدن آسیب به آن با قیمت مناسبی به دست مشتری می رسد.

از انواع نمونه های نهال گل رز سرخ که در بازار به فروش می رسد می توان به نهال های پا کوتاه، پا بلند، رونده، درشت، مینیاتوری در نمونه های دارای برگ های دائمی و غیر دائمی اشاره نمود.

گفتنی است که این گل علاوه بر تولید انبوه آن برای شرکت در فعالیت های تجاری در باغ ها، باغچه ها و فضای سبز کاشته می شود همچنین نمونه ی مناسبی از گل برای نگه داری در فضای آپارتمانی است.

نهال گل سرخ

شرایط نگه داری نهال گل سرخ

از جمله شرایطی که برای نگه داری و پروش گل رز لازم است در ادامه ی متن ذکر شده اند.

 • گل رز برای رشد کردن نیاز به نور کافی دارد بنابراین باید در مکانی قرار گیرد نور به میزان کافی به آن بتابد.
 • نیاز به رطوبت کافی و آب فراوان می باشد.
 • آبیاری این نمونه گل ها باید به صورت عمیق و در اول صبح می باشد.
 • به خاک حاصلخیز عمیق با زه کشی مناسب نیاز دارد.
 • اضافه کردن مواد آلی و پوشاندن سطح خاک نقش مهمی در رشد مناسب و همچنین حفظ رطوبت خاک دارد.
 • بهترین دما برای نگه داری نهال های گل رز بین ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد.
 • بهترین خاک برای گل رز خاکی است که ترکیبی از خاک باغچه، ماسه شسته شده، کود حیوانی است.

همچنین مراقبت هایی که پس از کاشت گل لازم است انجام شود عبارتند از:

 • حذف نمودن پاجوش ها زیرا آن ها مواد مغذی داخل نهال را برای خود جذب می کنند.
 • آبیاری منظم و با توجه به فصل (در تابستان نیاز به آبیاری بیشتری نسبت به زمستان دارد. )
 • چیدن ته گل ها پس از اینکه برگ های آن به طور کامل ریخت از نیم سانت بالاتر از گل
 • جلوگیری از گرفتن انواع قارچ ها و آفت های گیاهی با پیاده سازی مراقبت های لازم
 • هرس کردن بوته ها در هر دوره که زمان انجام آن اواخر زمستان است. در این صورت با حذف شاخه های ضعیف بوته قدرت بیشتری برای رویش گل های با کیفیت خواهد داشت.
 • اضافه نمودن کود های شیمیایی به عنوان کود تکمیلی برای بهبود روند رشد، گفتنی است که این نمونه کود باید در اندازه ای مشخص متناسب با درصد خاک به آن اضافه شود تا آسیبی به بوته وارد نکند.
نهال گل سرخ

افزایش حجم خرید نهال گل رز

حجم خرید نهال گل رز به خصوص نهال گل محمدی در سال های اخیر افزایش یافته است. زیرا با خرید نهال گل رز به جای قلمه های ریشه دار و بدون ریشه احتمال برداشت محصول افزایش یافته و برای رشد نمودن آن نیازی به شرایط نگه داری خاصی نیست. از طرفی کاشت نهال های گل رز به راحتی انجام می شود.

عمده خریداران نهال گل رز در ایران دو دسته اند:

 • مسئولان گلخانه ها که در فعالیت های تجاری فروش انواع گل شرکت می کنند.
 • خریداران نهال های رز محمدی برای ایجاد گلستان ها به منظور برداشت گل محمدی برای تولید انواع گلاب، اسانس و سایر نمونه های گل خشک

دلیل کاشت نهال های رز محمدی در ایران در حجم های بالا، توانایی است که در زمینه تولید گلاب و اسانس وجود دارد به طوری که امروزه تعداد زیادی واحد در حال فعالیت می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com