گلاب
خانه / صادرات گلاب / صادرات گلاب محمدی به کشورهای حوزه خلیج فارس

صادرات گلاب محمدی به کشورهای حوزه خلیج فارس

بیشترین حجم از صادرات گلاب محمدی به کشورهایی انجام می شود که در حوزه خلیج فارس قرار دارند، زیرا این کشور ها توانایی تولید گلاب در حجم های مورد نیاز خود را نداشته و برای تامین نیازش متقاضی محصولات تولید شده در ایران که از کیفیت بالایی برخوردارند شده است.

صادرات گلاب محمدی

گلاب ممتاز اصل کاشان

گلاب ممتاز اصل تولید شده در کاشان یکی از بهترین نمونه های گلاب تولید شده در ایران است که تولید آن در این استان به صورت سنتی و صنعتی در حال انجام می باشد. گلاب ممتاز اصل تولید شده در نمونه ی سنتی به دلیل اینکه دارای اسانس است از نمونه های صنعتی که در فرایند تولید اسانس گل محمدی از آن ها جدا می وشد بسیار مناسب تر می باشد.

پس از تولید گلاب ممتاز اصل آن را در بطری های شیشه ای، پلاستیکی در وزن های مختلف ریخته یا به صورت گالنی در اختیار مشتری قرار می دهند که هر کدام مشتریان خاص خود را دارند.

گلاب ممتاز اصل که به صورت عمده یا گالنی به فروش می رسد همزمان با داشتن کیفیتی همانند نمونه های بسته بندی شده قیمت پایین تری دارد بنابراین اکثر صنایع مصرف کننده گلاب به این نمونه خرید روی می آورند.

نمونه های بطری بسته بندی شده به دلیل پلمپ بودن این اطمینان را برای مشتری فراهم می کند که در نمونه ی کاملا خالص و به داشتی به دست مشتری می رسد به همین دلیل با وجود داشتن قیمت بالاتر برخی از افراد به خرید به این روش روی می آورند.

گفتنی است که برای اطمینان از بهداشتی بودن و اصل بودن گلاب در هنگام خرید گالنی کافی است که این نمونه خرید را از مراکزی انجام داد که از اعتبار بسیار بالایی برخوردارند.

صادرات گلاب محمدی

واحد تولیدی گلاب کعبه قمصر

تولیدی گلاب کعبه قمصر یکی از بهترین واحد های تولید کننده گلاب ایران به شمار می آید. این واحد تولیدی سالانه حجم زیادی از گلاب در انواع نمونه ها به صورت کاملا با کیفیت تولید می کند و در اختیار متقاضی قرار می دهد.

این واحد حدود نیم قرن است که انواع نمونه های گلاب و عرقیات گیاهی را تولید کرده و در بازار به فروش می رساند. از آنجا که حجم تولیدات این واحد بسیار بالاست به همین دلیل واحد کعبه قمصر به عنوان تامین کننده ی نیاز  برخی از کشور ها نیز در حال فعالیت می باشد. واحد مذکور علاوه بر تامین نیاز بسیاری از متقاضیان به گلاب نقش مهمی در اشتغال زایی برای افراد دارد و از این طریق می تواند علاوه بر سود آوری در کشور نقش مهمی در کاهش بیکاری داشته باشد.

لیست قیمت گلاب عیار بالا

قیمت گلاب عیار بالا از گلاب های معمولی بالاتر بوده و برای عیار های بالای متفاوت دارای قیمت های مختلفی است. در فروشگاه های اصلی فروش انواع گلاب در نمونه های عیار بالا کلیه ی محصولات با ارائه لیست قیمت به فروش می رسند که این لیست قیمت توسط واحد اصلی تولید کننده گلاب تعیین شده است. بنابراین قیمت خرید گلاب عیار بالا در مراکز اصلی فروش سراسر کشور یکسان بوده و همان قیمت واحد تولیدی است از اینرو برای خرید گلاب عیار بالا با قیمت مناسب نیازی به مراجعه به واحد تولید کننده نیست.

گلاب های عیار بالا از طریق سایت ها نیز به فروش می رسند که آن ها نیز محصولات خود را با ارائه کلیه ی مشخصات و ویژگی های محصول و لیست قیمت به فروش می رسند و از آنجا که کلیه ی قیمت های ارائه شده پایین ترین قیمت ممکن است و همچنین تحویل بدون پرداخت کرایه حمل بار انجام می شود نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است.

برخی از گلاب های عیار بالا را با پودر طلا تولید نموده و به آن ها گلاب طلا می گویند که به لوکس ترین نمونه ی گلاب نیز معروف اند این نمونه گلاب بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده و طرفدارانی معدود و خاص دارد.

صادرات گلاب محمدی

صادرات گلاب محمدی ۲۰ لیتری

گلاب ۲۰ لیتری یکی از نمونه های بسته بندی شده گلاب است که در انواع نمونه ها موجود بوده و به خاطر داشتن کیفیت و قیمت مناسب برای انجام صادرات انتخاب می شود زیرا این نمونه محصول حجم سفارشات بالایی را در بازار صادراتی دارد.

گالن های ۲۰ لیتری گلاب برای اینکه به کشور های مختلف صادر شودند ابتدا پلمپ می شوند و سپس کلیه ی نشان های بهداشتی و نشان سازمان و غذا درج می شود.

زیرا متقاضیان محصولاتی را خریداری می کنند که این سبک ویژگی را داشته باشد. بیشترین حجم از صادرات گلاب محمدی ۲۰ لیتری به کشور های حوزه خلیج فارس انجام می شود زیرا آن ها توانایی تولید ندارند و برای تامین نیاز مصرفی به خرید گلاب هایی روی آورند که قیمت و کیفیت مناسبی داشته باشد.

گفتنی است که در بین انواع گلاب های ۲۰ لیتری صادرات گلاب محمدی دو آتیشه گالنی در حجم های بالاتری انجام می شود زیرا این محصول به دلیل داشتن غلظت بالا خواص بیشتری به همراه دارد.

فروش گلاب عالیات به صورت شیشه ای

فروش گلاب عالیات در بسته نبدی های شیشه ای در فروشگاه های سراسر  کشور سالانه به طور گسترده ای انجام می شود زیرا گلاب های شیشه ای عالیات طیف مصرف گسترده ای را در خانه ها به خود اختصاص داده اند.

گلاب  عالیات یکی از بهترین گلاب های تولید شده در کاشان است که واحد تولید کننده آن برای تامین سفارش در سال های اخیر تولیدات خود را چندین برابر افزایش داده است. گلاب عالیات در بسته بندی های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود که هر کدام متقاضیان خاص خود را دارد. گفتنی است که برای صادرات گلاب محمدی عالیات عموما از بسته بندی های بطری که در نمونه ی پلاستیکی و کاملا شیک می باشد، استفاده می شود زیرا همزمان با سالم رسیدن بار به مقصد به دلیل داشتن بسته بندی های استاندارد و زیبا می تواند توجه خریداران را به خود جلب نماید.

صادرات گلاب محمدی

برترین تولید گنندگان گلاب در جهان

چندین سال است که تولید گنندگان گلاب در ایران به عنوان برترین تولید کننده ها در جهان شناخته شده اند زیرا آن ها انواع نمونه های گلاب را با استفاده از دانش و تخصص کافی، رعایت کلیه ی نکات بهداشتی و استاندارد های لازم، استفاده از ماشین آلات ویژه و همچنین با استفاده از گل های محمدی مرغوب تولید می کنند.

از طرفی از آنجا که در ایران گل محمدی به میزان زیادی یافت می شود می تواند حجم زیادی از گلاب را تولید و روانه بازار نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com