گلاب
خانه / روغن گل / صادرات روغن گل تقدیس به کشورهای حوزه خلیج فارس

صادرات روغن گل تقدیس به کشورهای حوزه خلیج فارس

روغن گل سرخ تقدیس یکی از مرغوب ترین نمونه های روغن گل سرخ موجود در کشور می باشد به همین خاطر علاوه بر فروش در کشور به کشور های حوزه خلیج فارس نیز صادرات می شود. صادرات روغن گل به کشور های مذکور سود زیادی را به همراه خواهد داشت.

روغن گل سرخ تقدیس

صادرات روغن گل

در سال های اخیر صادرات روغن گل از ایران  به کشور های مختلف امکان پذیر شده است. زیرا در ایران تعداد زیادی واحد تولیدی به فعالیت در زمینه تولید انواع نمونه های روغن روی آورده اند و از آنجا که روغن های گل تولید شده در ایران از کیفیت بالایی برخوردارند بنابراین مجوز انجام فعالیت های صادراتی را دارا می باشند.

دلیل اینکه تولید کننده های ایرانی می توانند روغن گل سرخ را در حجم های بالاتری از نیاز مصرفی کشور تولید کنند و در بازار صادراتی در اختیار سایر کشور ها قرار دهند این است که در برخی از نقاط ایران دشت های وسیعی از گل سرخ می رویند.

از طرفی از آنجا که تخصص کافی در زمینه تولید در ایران وجود دارد این امکان فراهم شده است.

گفتنی است که تولید کننده ها توانسته اند با تولید بهترین نمونه های روغن گل به عنوان برترین تولید کننده در بازار جهانی شناخته شوند از اینرو تعداد زیادی از کشور ها برای تامین نیاز مصرفی خود به خرید از ایران روی آورده اند به طوریکه هم اکنون ایران برای پاسخگویی به نیاز متقاضیان در حال افزایش حجم تولیدات می باشد. به همین خاطر است که تعداد زیادی از واحد های تولیدی در حال توسعه می باشند.

روغن گل محمدی

مرکز تولید انواع روغن گل

تولید انواع روغن گل در مرکز هایی انجام می شود که گل محمدی به میزان زیادی یافت شود زیرا در این صورت دسترسی به ماده اولیه به راحتی امکان پذیر بوده و موجب راحتی کار تولید کنندگان خواهد شد. بزگترین مرکز تولید روغن گل سرخ در ایران شهرستان کاشان می باشد زیرا در این استان تعداد زیادی واحد تولدی در حال فعالیت به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع نمونه های گل می باشند.

در مرکز های تولید انواع روغن گل در بسته بندی هایی مخصوص قرار گرفته و سپس بین کلیه ی مراکز فروش در استان مختلف توزیع می شود تا امکان خرید به راحتی برای افراد فراهم باشد.

این مراکز با توزیع محصولات خود به طور گسترده در سراسر کشور و به صورت مستقیم این امکان را برای خریداران فراهم نموده اند که محصولات مورد نیاز خود را با قیمت واحد تولید خریداری نمایند. به عبارتی همزمان با فراهم آوردن امکان خرید با قیمت درب کارخانه در استان های مختلف موجب شده اند که قیمت خرید محصول در سراسر کشور ثابت بماند.

گفتنی است که این مراکز تولیدی محصولات خود را برای انجام فعالیت های صادراتی در بسته بندی های مخصوص قرار داده و سپس به صورت عمده به کشور های متقاضی ارسال می کنند در این صورت با ارائه قیمتی مناسب موجب جلب رضایت مشتری می شود.

لازم به ذکر است که واحد های تولید کننده روغن گل سرخ در ایران علاوه بر کاشان در استان های فارس، مازندران و کرمان نیز در حال فعالیت می باشند که این مراکز با ارائه بهترین نمونه محصولات توانسته در بازار داخلی و همچنین صادراتی جایگاهی را کسب نمیاند.

روغن گل سرخ

کیفیت روغن گل سرخ ارائه شده در بازار

کیفیت روغن گل سرخ مورد استفاده برای انجام فعالیت های صادراتی که از طرف واحد تولید کننده در بین کلیه ی واحد های تجاری ارائه می شود بهترین نمونه است به عبارتی روغن گل سرخ درجه یک برای انجام فعالیت های صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که درجه کیفی روغن های گل سرخ صادراتی در بالاترین مرتبه قرار دارد از اینرو  قیمت بالاتری نسبت به نمونه های موجود در کشور را دارا می باشد.

مرغوب بودن روغن های گل سرخ مورد استفاده برای انجام فعالیت های صادراتی موجب شده که ایران بتواند برترین جایگاه صادراتی را به خود اختصا دهد.

روغن گل سرخ در واحد های تولید کننده ایران از بهترین نمونه های گل سرخ و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تخصصی در نمونه های کاملا بهداشتی و استاندارد تولید می شود.

درجه کیفی روغن ها گل سرخ توسط مسئولان در واحد کنترل کیفی کارخانه درج می شود بنابراین تنها محصولاتی مجوز ارائه در بازار دارده می شود که بتوانند از این خط عبور نمایند.

لیست قیمت روغن گل

قیمت روغن گل موجود تولید شده در واحد های مختلف و همچننی روغن ها تولیدی یک واحد یکسان نیست زیرا از لحاظ میزان اسانس و عطر و همچنین غلظت آن درجه کیفی های متفاوتی می گیرند. همچنین قیمت روغن مذکور موجود در بسته بندی های مختلف متفاوت می باشد که کلیه ی محصولات تولید شده در کیفیت ها و بسته بندی های متفاوت در مراکز اصلی فروش با ارائه لیست قیمت به فروش می رسند. لیست قیمت ارائه شده برای فروش روغن گل که در سایت های فروش و مراکز اصلی یافت می شود همان لیست تعیین شده توسط واحد تولید کننده است به همین دلیل بسیاری از افراد خرید خود را از این واحد ها انجام می دهند.

گفتنی است که لیست قیمت ارائه شده برای فروش محصول در هر دوره ای تغییر می کند که این تغییر قیمت با توجه به شرایط اقتصادی کشور و میزان عرضه و تقاضای آن در بازار می باشد.

روغن گل سرخ تولید شده در واحد های مختلف در یک رنج قیمتی است که در هر دوره توسط مسئولین ارائه می شود. به عبارتی روغن های تولید شده در مراکز مختلف بر حسب کیفیتی که دارند یکی از قیمت های تعیین شده را به خود اختصاص می دهند بنابراین اگر روغنی در بازر با قیمتی پایین تر از حداقل قیمت تعیین شده به فروش رسد نشان دهنده ی تقلبی بودن آن می باشد زیرا فروش با قیمتی پایین تر از حداقل قیمت تعیین شده موجب ضرر برای واحد تولیدی خواهد شد.

اسانس گل محمدی

بازار فروش روغن گل در تهران

بازار فروش روغن گل تولیدی واحد های مختلف ایران در چند سال اخیر با مشخص شدن کیفیت و خواص این محصول از رونق بالایی برخوردار است. در بین بازار های فروش استان های مختلف در ایران استان تهران بیشترین حجم از خرید فروش را به خود اختصاص داده است. زیرا در این استان به دلیل دارا بودن جمعیت زیاد حجم سفارشات روغن بسیار بالاتر است.

بیشترین حجم از خرید و فروش روغن گل در نمونه های روغن ماساژ و یا قطره های خوراکی می باشد زیرا خواص بی نظیری به همراه دارد.

مزیت های استفاده از روغن گل

استفاده از روغن گل در سراسر کشور به دلی مزیت های زیادی که دارد به طور گسترده ای رواج یافته است که برخی از این مزیت ها در ادامه ذکر شده اند:

  • درمان افسردگی و بیماری های اعصاب
  • از بین برنده ی استرس و اضطراب
  • درمان درد های عضلانی
  • نرم کننده و شاداب کننده پوست
  • تصفیه کننده خون
  • رفع مشکلات کبد
  • پیشگیری از سرما خوردگی
  • افزایش گردش خون در بدن
روغن گل بنفشه تقدیس
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com