گلاب
خانه / گلاب / دریافت لیست قیمت روز گلاب اروما در بازار کاشان

دریافت لیست قیمت روز گلاب اروما در بازار کاشان

قیمت گلاب اروما در بازار کاشان در هر دوره ای به روز رسانی شده و در اختیار مراکز فروش قرار می گیرد، بنابراین می توان در کلیه ی مراکز پس از دریافت لیست قیمت محصول مورد نظر خود را خریداری نمود.

عرضه گلاب اروما در سال ۱۴۰۰

عرضه گلاب اروما در بازار با افزایش حجم متقاضیان به این محصول در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال های گذشته با افزایش چشم گیری مواجه شده است. دلایل موفقیت در زمینه تولید و فروش گلاب اروما در ایران عبارتند از:

  • تولید محصول در نمونه های با کیفیت و کاملا بهداشتی
  • دارا بودن کلیه ی مجوز ها از سازمان های مربوطه در ایران
  • توزیع مناسب محصول در بین نمایندگی ها و مراکز فروش مختلف
  • قیمت فروش منصفانه  ثابت در سراسر کشور
  • انجام تبلیغات به سبکی کاملا مناسب

گلاب اروما از ایران در بازار صادراتی نیز عرضه می شود زیرا گلاب تولید شده می تواند مجوز های صادراتی را دریافت نموده و به دلیل مرغوب بودن رضایت وارد کنندگان را جلب نماید.

خرید گلاب اروما کاشان

برای خرید گلاب اروما کاشان نیازی به مراجعه به واحد تولید کننده نیست، زیرا پس از تولید محصول در شرکت آن را بین کلیه ی مراکز فرش استان های مختلف توزیع می کنند همچنین این مراکز فروش آن را بین فروشگاه های مختلف پخش می کنند تا خرید به راحتی برای افراد امکانپذیر باشد.

گفتنی است که می توان محصول را به طور مستقیم از مرکز اصلی فروش خریداری نمود در این صورت علاوه بر اینکه امکان خرید به صورت عمده و جزئی وجود دارد می توان محصولی را با قیمت واحد تولیدی خریداری نمود.

گلاب اروما کاشان در نمونه های مختلف تولید شده و این امکان را برای خریدار فراهم می کند که محصول متناسب با سلیقه خود را انتخاب نماید.

در بین انواع نمونه های گلاب اروما گلاب دو آتیشه درصد خرید بالاتری را به خود اختصاص داده است، زیرا این نمونه گلاب از غلظت و کیفیت بالاتری نسبت به سایر نمونه ها برخوردار است.

گلاب اعلا عیار بالا

گلاب اعلا تولید شده در نمونه ی عیار بالا یکی از بهترین نمونه های گلاب است که به خاطر داشتن غلظت بالا و عطر بی نظیر درصد خرید و فروش آن در بازار بالاتر از سایر نمونه ها می باشد.

گلاب عیار بالا به گلابی گویند که درصد ترکیب گل محمدی و آب برای تقطیر آن و به دست آوردن عرق بالاست به عبارتی میزان گلی که در مقدار مشخص آب حل می شود تا ۴۰ لیتر گلاب به دست آید را عیار گلاب گویند.

به طور مثال گلاب عیار ۵۰ یعنی ۵۰ کیلوگرم گل در مقدار مشخصی از آب حل می شود تا ۴۰ کیلو گرم گلاب به دست آید.

گلاب های دو آتیشه عمدتا در نمونه های عیار بالا هستند به همین دلیل همزمان با داشتن غلظت بالا از کیفیت بی نظیری برخوردارند.

گلاب های عیار بالا عموما برای مصارف خوراکی در منازل و صنایع تولید کننده انواع محصولات با گلاب استفاده می شود.

همچنین گلاب تولید شده در نمونه ی عیار بالا برای درمان برخی از بیماری ها مانند سردرد های میگرنی، استرس، درد های گوارشی، آرامش بخشی و رفع مشکلات پوستی کاربرد دارد.

فروش گلاب ناب در فروشگاه ها

در فروشگاه های سراسر کشور فروش گلاب ناب به میزان زیادی انجام می شود. زیرا گلاب ناب برترین و معتبر ترین گلاب تولید شده در شهرستان کاشان است.

گلاب ناب از گل های محمدی ارگانیک در مناطق قمصر کاشان به دست می آید و از آن جا که روند تولیدی متناسب دارد محصولات تولید شده مرغوب خواهند بود و طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهند.

عرضه گلاب ناب در بازار صادراتی سالانه به میزان زیادی انجام می شود زیرا گلاب ناب همانند گلاب اروما سبک تولیدی مناسب در حجم های بالا داشته بنابراین می تواند نظر متقاضی را به خود جلب نماید.

گلاب ناب در فروشگاه سراسر کشور موجود است بنابراین از این طریق میزان خرید محصول توسط مصرف کنندگان در حجم های بالایی افزایش می یابد، زیرا همزمان با دسترس بودن برای مشتریان قرار گرفتن در معرض دیدن خریداران همانند یک سبک تبلیغاتی عمل می کند.

قیمت هر لیتر گلاب در نمونه های مختلف

قیمت هر لیتر گلاب موجود در واحد های توزیع محصول در نمونه های مختلف متفاوت است، زیرا عیار محصول و نوع آن فرق داشته قیمت گذاری توسط مسئولان با توجه به موارد مطرح شده در ادامه انجام می شود.

  • غلظت گلاب (هرچه غلظت گلاب بالاتر باشد عطر و طعم بیشتری داشته بنابراین گران تر است.)
  • میزان تولیدات هر نمونه (هرچه میزان تولیدات هر نمونه از محصول بالاتر باشد تهیه ی سفارشات به راحتی انجام شده و قیمت مناسب تری می گیرد، به عبارتی نمونه های کمیاب گران تر می باشند.)
  • روند تولید (هرچه روند تولید پیچیده تر باشد قیمت خرید بالاتر خواهد رفت.)

قمت هر لیتر گلاب در یک نمونه در واحد های تولیدی مختلف یکسان نیست زیرا کیفیت گلاب تولید شده متفاوت می باشد، اما قیمتی که برای یک نمونه گلاب با غلظت های مختلف ارائه می شود در یک محدوده ای است که توسط مسئولان در کشور تولید می شود.

گفتنی است که قیمت گلاب در هر دوره ای یکسان نیست و متناسب با شرایط اقتصادی کشور، حجم تولیدات سالانه تغییر می کند. اما اعمال تغییر دوره ای توسط مسئولان به طور یکسان بر روی محصولات توزیع شده در سراسر کشور انجام می شود.

جایگاه گلاب اروما در بازار صادراتی

گلاب اروما یکی از با کیفیت ترین نمونه های گلاب تولید شده در کشور است به همین دلیل توانسته در مدت زمان کوتاهی در بازار صادراتی جایگاه بگیرد. به همین دلیل تولید انواع گلاب اروما چندین برابر افزایش یافته است. افزایش تولید از طرف واحد تولید کننده و صادرات آن ها سود زیادی را برایشان به همراه خواهد داشت در حالی که با افزایش تولیدات محصولات با کیفیت می تواند به برترین دنمونه ی گلاب موجود در بازار جهانی تبدیل شوند.

صادرات گلاب اروما سالانه در حجم های زیادی و به صورت عمده و مستقیم انجام می شود از اینرو امکان تهیه ی محصولا با قیمتی بسیار مناسب برای وارد کننده فراهم است.

نمایندگی فروش گلاب اروما

واحد تولیدی گلاب اروما پس تولید محصولاتش اقدام به اخذ نمایندگی فروش برای استان های مختلف کشور نمود. مزیت وجود نمایندگی در استان های مختلف، توزیع مناسب محصولات در کلیه ی واحد های فروش است و همچنین نمایندگی ها می توانند با انجام تبلیغات به سبکی مناسب میزان تقاضای آن را افزایش دهند.

وجود نمایندگی در سراسر کشور علاوه بر داشتن مزیت های برای واحد تولیدی برای مصرف کنندگان گلاب نیز مزیت هایی دارد که می توان به خرید محصول با قیمت واحد تولیدی در محل زندگی خود اشاره نمود. دلیل مناسب بودن قیمت خرید از نمایندگی ها عرضه  محصول به صورت مستقیم در بین این مراکز است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com